شرایط استفاده از خدمات

1- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت فالو جو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

2-استفاده از خدمات سایت فالو جو به منزله آگاهی کاربر از شرایط استفاده از خدمات و پذیرش آنها می باشد.

3- کاربر موظف است صفحه اینستاگرامی که برای آن قصد خرید خدمات دارد، را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

4-کاربر نباید پس از ثبت سفارش در فالو جو از طریق کانالهای دیگر نسبت به افزایش فالوور، لایک یا کامنت اقدام کند. در غیر این صورت فالو جو میتواند تمام فالوور های دریافتی، لایکها و کامنتها را جزء نتیجه سفارش کاربر قرار دهد.

5- تنها افراد بالای 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند

6- روش ارتباطی مستند فالو جو با خریدار، اطلاعات کاربری وی در پنل کاربری است که کاربر موقع ثبت نام وارد نموده است. مسئولیت اطلاعات اشتباه یا ناقص متعاقبا با کاربر می باشد.

7- روش ارتباطی مستند خریدار با فالو جو، ارسال تیکت از طریق بخش پشتیبانی سایت است.

8- اطلاعات کاربران نزد فالو جو محفوظ است

9- فالو جو از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

10- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود

11. پس از ثبت سفارش هزینه پرداختی قابل عودت نمی باشد. لذا کاربر باید در ثبت سفارش دقت لازم داشته باشد.

12- فالوور های ارائه شده توسط فالو جو پروفایل های واقعی هستند ولی سایت ما تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد

13. فالو جو میتواند در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح شرایط استفاده از خدمات اقدام نماید